İlgisizlik

Başlıktan mütevellit ilişkisel bir konuda yazacakmışım izlenimine kapılanlar olabilir, yok öyle bir şey smile Bilgisayarım bozuldu, parça sipariş ettim o gelene kadar bir hafta geçti. Bir hafta boyunca bilgisayarsız kaldım(çok fenaydısmile) o süreçte doğal olarak işler güçler birikti, bilgisayar normale dönünce de yaldır yaldır işleri güçleri yetiştirmeye çalıştım doğal olarak bu süreçte siteyi savsakladım.

Esasen siteyi savsaklıyor olmam çok mühim bir şey değil, zaten milyonlarca ziyaretçisi olan bir site değil diğer bir yandan milyonlarca ziyaretçisinin olmasını gerektirecek bir içeriğe sahip de değil benim sitem. Bir şeyler yazdıkça rahatlıyor olabilirim belki, bir eksiklik hissediyorum yazmadıkça yada ilgilenemedikçe. Kendi kendime yaptığım yakarışlardan/itiraflardan yada her neyse onlardan biri bu yazı da.

Neyse.. Yakında hem gitar çalar şarkı söyler bir şeyler kaydeder onu paylaşırım, hem yoga falan yazarım çizerim paylaşırım hem de belki üşenmezsem programlamayla ilgili bir şeyler de anlatabilrim yine.

Bu arada zaten benim hayatıma hep yansıttığım bir düşünce ve davranış biçimi yada felsefe, artık her ne derseniz, ama yine de böyle sözler gördükçe hoşuma gidiyor;

Let go and trust the universe.. Tabi evren bölümünü inancınıza göre değiştirebilir yada evren'e inancınız doğrultusunda bir anlam yükleyebilirsiniz benim yaptığım gibi. Aslında ilahi kuvvet yada yaratıcı dışında bir evrenden de söz edilemez zaten aslında güvendiğiniz hep o kuvvet oluyor. 

Tam konuyu bağladım yazmayı bırakıyorum derken bir şekilde tekrar derinleştirmeyi başarıyorum, ve yazının çok uzaması gerekiyor :) Uzamaması için de zart diye bitiriyorum yazıyı :) 

Görüşmek üzere, esen kalın :P

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Share on Tumblr

Facebook Yorumları


Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yapın