Amuda Kalkmak ve Düşmek

Uzunca bir süredir yazmak istiyordum fakat bir türlü fırsat bulamıyordum. Şehir değişikliği yaptık denize yakın bir yere yerleştik tabii bunun doğal sonucu olarak da fazlasıyla koşuşturmaca olmaya başladı. Yerleşme işleri, düzen kurma çabaları, bir yandan yeni ortama, yeni şartlara alışmaya çalışmak v.s. v.s. derken bir hayli yorucu oldu şu 15-20 günlük süreç. 

Neyse..

Kısmet bugüneymiş fakat düştüğüm için yazıyor olmam da ayrı bir konu laughing

Aslında oturmuş efendi efendi çalışıyor ve kodlarımı yazıyordum, nasıl oldu, nasıl geçiş yaptım bilmiyorum ama kendimi Tumblr'da gezerken buldum. Tabi bir sürü yogi takip ettiğim için yaptıkları asanalara hayran hayran bakmaktan kendimi alamıyordum smile 

Daha fazla dayanamayarak kalkıp handstand denemeleri yapmaya başladım. Tabi yeni evimizde çatı katında yaşadığım ve bir sürü eşyam olduğu için sırtımı dayayacak duvar bulmakta zorlandım ama bu beni yıldırmadı. Çatının alçak olduğu bölüme güvenerek denemelere başladım, gayet başarılıydım da. Her ne olduysa fotoğraf çekmeye karar verdikten sonra oldu. Amuda kalktım bir kaç saniye istediğim poza yakın bir şekilde durabildim ve beklemediğim bir şekilde düştüm. Düşmek önemli değildi aslında, bir kaç yılda yogayla beraber düşmeyi öğrendim, başarılı bir şekilde düşebiliyorum fakat etrafta bu kadar eşya varken düşmek tehlikeli oluyor. Dizimi masaya çarptım ve yaralandı, dizim şişti v.s. ama bir yandan mutluyum da, istediğim pozda durabileceğimi gördüm. Tek üzüldüğüm bölüm, dizim iyileşene kadar yoga yapamayabilirim.

Bu da düşmeden hemen öncesi smile

Handstand

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Share on Tumblr

Facebook Yorumları


Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yapın